Jak to się wszystko zaczęło…

Nie zawsze byłam fotografem. Na 18-ste urodziny, gdy wszyscy znajomi robili kursy na prawo jazdy, ja pieniądze przeznaczyłam na swoją pierwszą lustrzankę. Wcześniej fotografowałam zwykłą cyfrówką, biegałam po polach, łapałam zachody słońca, eksperymentowałam z fotografią makro.

Później zaczęłam interesować się fotografią portretową, uwieczniałam na zdjęciach moje koleżanki z ławki szkolnej. Przyszedł czas, gdy przyjaciółka poprosiła mnie o zdjęcia z jej drugą połówką. Uwierzcie mi to była najbardziej stresująca sesja. Dwie osoby przed moim aparatem, totalnie nie miałam pojęcia jaki będzie efekt końcowy. Po tej sesji rozbudziła się we mnie chęć fotografowania emocji i miłości jaka łączy dwoje bliskich sobie ludzi. Moje zdjęcia cieszyły oko podczas autorskiej wystawy fotograficznej „Jarocin-inne spojrzenia”. Kolejnym miłym akcentem było wyróżnienie mojego zdjęcia przez Niezłe Aparaty w zestawieniu ulubionych zdjęć opublikowanych na Instagramie w kwietniu 2019.

Prywatnie mieszkam w Poznaniu, ale jestem w stanie dojechać w każdy zakątek Polski. Lubię wiosnę, ciepłą jesień i zapach parzonej kawy. Uwielbiam otaczać się otwartymi i uśmiechniętymi ludźmi. Mój optymizm i nieustający uśmiech sprawi, że poczujcie się swobodnie, a cała sesja odbędzie się w luźnej atmosferze. Zawsze staram się uchwycić Wasze prawdziwe uczucia, drobne gesty i szczere emocje. Każda poznana para i każdy ślub to dla mnie nowa, niezwykła historia.

Zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego lub do zakładki kontakt, gdzie możecie więcej napisać mi o sobie i o tym, o czym marzycie.

Do usłyszenia!